Siparişim ne zaman hazırlanır ve kargoya teslim edilir?

Hafta içi 16:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi günü 14.00 a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır.Bu saat diliminden sonra ve Pazar günü verilen siparişleriniz pazartesi günü yola çıkar.

Hem web sitemiz üzerinden hem de whatsapp sipariş kanalımız üzerinden verdiğiniz siparişler ; anında faturalandırılır ve kargo birimimize aktarılır. Kargo şirketi kargoları akşamüzeri teslim alır ve siparişinizin kargoya teslim edildiği günün akşamı ‘’ Yurtiçi Kargo ‘’ firmasından bilgi SMS' i alırsınız. Ayrıca sitemizde sağ üstte ve anasayfada en alt kısımda  yer alan "Sipariş Takibi" ile web sitemizden verdiğiniz siparişlerin hazırlanma ve kargo durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Siparişimin elime ulaşma süresi nedir ?

Siparişleriniz aynı gün ya da en geç 2 iş günü içerisinde tarafımızdan kargoya teslim edilmektedir. Siparişinizin yola çıktığına dair ; kargo şirketinden gelen SMS te yazan takip numarası ile gönderinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

Gönderilerinizi hangi kargo firması ile yapıyorsunuz?

Yurtiçi kargo firması ile kargo gönderim işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Siparişim ben adreste yokken gelmiş , kargomu nasıl teslim alabilirim?

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi size en yakın şubeye geri götürür. Paketinizin hangi şubede bulunduğunu ; size kargodan gelen takip numarası ile gönderi durumunuzu kontrol ettiğiniz sayfadan ya da Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz 3kardes’e iade edilir.

 

Paketim size geri dönerse ne olur?

Verdiğiniz sipariş sizin tarafınızdan teslim alınmadan bize geri dönüş yaptıysa ; gidiş geliş kargo masrafları üzerine eklenerek yeniden size gönderim yapılır.

Yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?

Yurtdışı birçok ülkeye ‘PTT KARGO’ aracılığı ile gönderim sağlıyoruz.

Yurtdışı gönderilerinizde detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için Whatsapp +905537321309 dan iletişime geçebilirsiniz.