Kategoriler
Tükendi
YLK-0013
AD
209,90₺ KDV Dahil
Tükendi
YLK-0006
AD
62,93₺ KDV Dahil
89,90₺ KDV Dahil
1 2 >
Yelekler her cinsiyet ve her yaş grubu tarafından çokça tercih edilen bir üründür. Eski zamanlarda daha çok erkekler tarafından kullanılsa da günümüz de iki cinsiyette fazlaca kullanılıyor. Yelek modelleri her yaş grubuna da hitap ediyor. Bebekler, çocuklar, yetişkinler tarafından kullanılıyor. Son zamanlarda kombinlerde yelekleri fazlaca görmeye başladık. Kombinlerin vazgeçilmez parçası haline geldi. Yeleklerde ürün çeşitliliği de oldukça fazla. Pelüş yelekler, şişme yelekler gibi bir çok model bulunmakta. Kullanımı oldukça pratik olan yelekler oldukça da konforlu. Yelekler sayesinde hem rahat hem de şık görünebilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz yelekler üretiliyor. Kışın şişme, pelüş yelekler tercih edilirken yazın daha ince kumaşlı yelekler tercih edebilirsiniz. Şişme yelekleri daha sportif kombinlerle kullanabilirsiniz. Klasik kombinler için ince kumaşlı yelekler daha uygun. Yeleklerde beden yelpazesi de oldukça geniş. Bebekler için de yelekler en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi. Aylık olarak bedenleri üretiliyor. Bebeğinizin bedenine uygun yelekleri rahatça bulabilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak üretiliyor. Yumuşak dokularıyla bebeğinizin cildini tahriş etmez. Bebekler sık sık hasta olabilir. Yelekler sayesinde vücut ısısını kaybetmez. Hasta olma riski düşer. Kıyafetleriyle de takım olarak giydirilerek uyumlu bir görüntü sağlayabilirsiniz. Yeleklerin en çok kullandığı kombinlerden birisi de erkek takım elbiseleridir. Yelekler takım elbiselerin tamamlayıcıdır. Gömlek, ceket ve pantolonla uyum sağlayarak şık klasik tarzı tamamlar. Erkekler bu tarzı gerek iş hayatında gerekse özel davetlerde kullanabilir. Yelek modelleri dış aksesuar yönüyle de değişiklik gösteriyor. Fermuarlı, düğmeli gibi farklı yelek modelleri kullanılıyor. Fermuarlı yelek modelleri kullanım kolaylığı sağlıyor. Cepli yelek modellerini tercih ederek işlevselliğini arttırabilirsiniz. Cebinizde küçük eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz. Elbise ve eteklerle pelüş yelek modelleri kullanılabilir. Renkli, pelüş model yelekler sade kıyafetlerinize hareket katabilir. Daha şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Eşofman modelleriyle şişme yelekler oldukça güzel kombinlenebilir. Renk uyumunu yakalayarak canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Yelekler kollu ve kolsuz olarak da farklı modeller de üretiliyor. Bahar mevsiminde kolsuz şişme yelekler oldukça iyi bir alternatif. Soğuk havalarda uzun kollu şişme yelekler tercih etmek daha iyi olacaktır. Boğazlı kazaklarla beraber kullanılan yelekler şık ve sade bir görünüm sağlıyor. Uygun kıyafetlerle güzel yelek kombinleri yapabilirsiniz. Çeşitli yelekler elde ederek farklı tarzlar yaratın ve tarzınızı yansıtın. En güzel yelek modellerini 3 kardeş giyim mağazasından bulabilirsiniz.

 

Her Kesime Hitap Eden Yelekler

 

Bebekler için de yelekler en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi. Aylık olarak bedenleri üretiliyor. Bebeğinizin bedenine uygun yelekleri rahatça bulabilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak üretiliyor. Yumuşak dokularıyla bebeğinizin cildini tahriş etmez. Bebekler sık sık hasta olabilir. Yelekler sayesinde vücut ısısını kaybetmez. Hasta olma riski düşer. Kıyafetleriyle de takım olarak giydirerek uyumlu bir görüntü sağlayabilirsiniz. Yeleklerin en çok kullandığı kombinlerden birisi de erkek takım elbiseleridir. Yelekler takım elbiselerin tamamlayıcıdır. Gömlek, ceket ve pantolonla uyum sağlayarak şık klasik tarzı tamamlar. Erkekler bu tarzı gerek iş hayatında gerekse özel davetlerde kullanabilir. Yelek modelleri dış aksesuar yönüyle de değişiklik gösteriyor. Fermuarlı, düğmeli gibi farklı yelek modelleri kullanılıyor. Fermuarlı yelek modelleri kullanım kolaylığı sağlıyor. Cepli yelek modellerini tercih ederek işlevselliğini arttırabilirsiniz. Cebinizde küçük eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz.

 

Yeleklerle Şık Kombinler

 

Elbise ve eteklerle pelüş yelek modelleri kullanılabilir. Renkli, pelüş model yelekler sade kıyafetlerinize hareket katabilir. Daha şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Eşofman modelleriyle şişme yelekler oldukça güzel kombinlenebilir. Renk uyumunu yakalayarak canlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Yelekler kollu ve kolsuz olarak da farklı modeller de üretiliyor. Bahar mevsiminde kolsuz şişme yelekler oldukça iyi bir alternatif. Soğuk havalarda uzun kollu şişme yelekler tercih etmek daha iyi olacaktır. Boğazlı kazaklarla beraber kullanılan yelekler şık ve sade bir görünüm sağlıyor. Uygun kıyafetlerle güzel yelek kombinleri yapabilirsiniz. Çeşitli yelekler elde ederek farklı tarzlar yaratın ve tarzınızı yansıtın. En güzel yelek modellerini 3 kardeş giyim mağazasından bulabilirsiniz.