Kategoriler
Tükendi
KZK-0126
AD
149,90₺ KDV Dahil
179,90₺ KDV Dahil
1 2 3 >
Kazak modelleri, hem erkek hem de kadın giyiminde sıklıkla kullanılan ve zengin çeşitleri sayesinde size dilediğiniz tarzı rahatça kombin yapmanızı sağlar. Kış aylarının vazgeçilmez parçaları olan kazaklar isterseniz altına gömlek ile isterseniz tek başına kombin edilebiliyor. Hatta askılı tulumlarınızın içine de giyebileceğiniz modeller bulunmaktadır. Pantolonlar veya etekleriniz ile oldukça şık görünecek kazaklar sıcacık yapıları sizi ısıtırken çok da zarif gösterecektir. Kazaklar modellerine göre çok fazla çeşitlenmektedir. Renk açısından da zengin olan kazaklar beyaz, krem rengi, gri, kahverengi, turuncu, mavi, mor, sarı, yeşil gibi tek renkler ile birlikte birçok rengi bir arada da taşıyabilir.

 

En temel olarak tercih edilen modeller arasında klasik olanlar yer alıyor. Klasik kazaklar her ortama ayak uydurabilen kazak modellerinden olduğu için çokça tercih ediliyor. Ancak daha sportif ve salaş model kazaklar da talep edilebilen modellerdendir. V yaka kazaklar içine gömlek ile kombin edilmek için biçilmiş bir kaftan olarak karşımıza çıkar. Bebek yaka gibi diğer tüm yakalar da kazak ile giyilebilecek kazak modellerindendir.

 

Triko kazaklar daha ince yapıda olmaları ile kazaklardan ayrılabilir. Triko kazaklar daha ince ve dar oldukları için genelde içlerine gömlek giymek zordur. Ancak salaş modeller tercih edenler için yine gömlek ile kombin edilebilir. Trikolar renkli yapıları ve farklı kalınlıklardaki dokuları sayesinde kurtarıcı parça olarak görülerek çok fazla tercih edilir. Her türlü alt giyim ürünü ile kombin yapılabildiği gibi dış giyim ürünlerine de oldukça fazla kombin imkân sağlar.

 

Kazak ve trikolar ağırlıklı olarak kış mevsimine özel olarak tasarlanıyor. Kalın yapıları ile size en soğuk havada şahane bir kullanım imkânı sunan kışlık kazak modelleri, şık tarzları ile dikkat çekici de olmayı başarıyor. Dilerseniz vücudunuzu saran, dilerseniz de bol ve dökümlü bir tarz sergileyen örgü modeller, ayrıca farklı kalınlık seviyeleriyle de çeşitlilik gösteriyor.

 

Triko ve Kazak Kombinleri

 

Balıkçı tipi modeller, boğazınızı tam anlamıyla sarıyor ve bu sayede boynunuzdan soğuk girmesini önlüyor. Boğazlı kazakla karşılaştırıldığında daha alçak, klasik yaka modelleri ile karşılaştırıldığında ise daha yüksek bir görünüm sergileyen balıkçı tipi yakalar birçok alt giyim ürünü ile kolaylıkla kombin yapılabiliyor.

 

Daha uzun modeller taytlar ile kullanıma uygundur. Ayrıca neredeyse diz kapağınıza kadar gelecek modelleri şık bir çizme ve kemer ile elbise olarak kombin yapmanız da mümkündür. Daha zarif ve kadınsı bir hava katacak triko elbiseleri 3 Kardeş farkı ile internet sitemizden bulabilirsiniz. Hem kalitesi hem uygun fiyatları ile tüm fırsatlarınıza ayağınıza seren 3 Kardeş ile tanışın! İnternet sitemizden tüm kazak ve triko modellerimizi inceleyip en beğendiklerinizi sipariş edebilirsiniz.