Kategoriler
1 2 >
Giyim ürünleri son zamanlarda oldukça çeşitlenmektedir. Kışlık, yazlık ve mevsimlik birçok giyim ürünü bulunmaktadır. Yıllar ile birlikte değişime uğrayan moda anlayışı sayesinde kıyafet seçenekleri de zenginleşti. Modanın desenleri ve tarzları değiştirdiği gibi bedenler konusunda da kıyafet sektörünü etkiledi. Artık eskisi gibi sadece standart bedenler yerine birçok bedene hitap edecek şekilde çok ürün üretilmektedir.

 

Sweatshirtler daha çok kış aylarında raflarda yerini alır. Çünkü uzun kollu ve oldukça sıcak tutmaları ile meşhur olan Sweatshirt modelleri kışın hem evde hem dışarıda fazlaca tercih edilir. Çoğunlukla kapüşonlu olmaları ile bilinen sweatshirtler şapka niyetinde de kullanılabilmektedir. Oldukça fazla çeşidi olan sweatshirtler sportif giyim tarzına daha çok hitap eder. Ancak son dönemlerde daha bluz tarzında tasarlanan modeller de vardır. Bu sayede daha günlük tarza uyacak şekilde giyilebilir. Kot pantolonlarla veya eşofman altları ile çok kolay kombin edilebilen sweatshirtler aynı zamanda her yaş aralığına ve cinsiyete uygun bir giyim parçasıdır.

 

Özellikle tek renk sweatshirtler son zamanlarda kurtarıcı parçalardan biri olmaktadır. Genelde pantolon, tayt veya eşofmanlarla kombin edilen sweatshirtler eteklerle bile kombin edilebilecek kadar farklı modellerde üretilir. Sweatshirtler her renk ile kombinlenebilir ve tüm kıyafetlere uyum sağlar. Dolaplarda mutlaka olması gereken ürünlerden biri olarak her kıyafetin tamamlayıcısıdır. Düz renkler ile karşımıza çıkabildiği gibi yazılı, baskılı, resimli ve birden fazla rengi aynı anda üzerinde taşıyan sweatshirt modelleri de bulunmaktadır. Taytlar ile giyilebilecek gibi uzun modeller var iken crop modeller de çok sık tercih edilmektedir. Kışın giyildiği gibi bahar aylarında da üzerinize mont almadan çıkabileceğiniz çok avantajlı giyim parçasıdır sweatshirtler.

 

Sweatshirtler arasında bluz gibi direk giyebileceğiniz modellerle beraber önü fermuarlı modeller de bulunmaktadır. İçine tişört giyebileceğiniz biraz serin bahar aylarının vazgeçilmezi fermuarlı sweatshirtler oldukça fazla tercih edilen sweatshirt modellerinden birisidir.

 

3 Kardeş sizlere hem kaliteli hem şık hem rahat sweatshirt modelleri ile birlikte uygun fiyat da sunuyor. Web sayfamızı inceleyerek tüm sweatshirt modellerimize ulaşabilir, en beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Sweatshirtler aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz güzel hediye seçeneklerinden de birisi olarak karşınıza çıkar. Alışverişinizi tamamlamadan önce mutlaka 3 Kardeş’ e uğrayın!