Kategoriler
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Pantolonlar kadın erkek demeden her yaş grubunun vazgeçilmez kıyafet ürünüdür. Her daim yaz mevsimi kış mevsimi fark etmeksizin tüm üst giyim kıyafetleri ile kombin yaparak, günlük, okul, iş yeri gibi her yerde tercih ederiz. Pantolonlar da tercih ettiğimiz ortama göre çeşitli modellerde olmaktadır. Kumaş, keten, kot gibi çeşitli kumaşlardan üretilen pantolonlar giyilecek ortama göre şekillenir. Kot pantolonlar bol, İspanyol, dar, düz gibi farklı paça kesim modelleri ile her daim kullanıma uygun olarak karşımıza çıkıyor. Kumaş pantolonları daha çok iş yeri veya özel davetlerde kullanabilir iken keten modeller yaz ayları için kullanmaya çok elverişli olabiliyor. Yaz aylarında daha ince kumaşlar ve şort gibi kısa modelleri tercih ederken kışın dar ve kalın kumaşlardan üretilmiş pantolonlar kullanırız.

 

Pantolon çeşitleri, hem günlük yaşamda hem de özel günlerde ve davetlerde en çok tercih edilen kıyafetler arasında yer alıyor. Kadınlar için ayrı, erkekler için ayrı tasarımlar halinde üretilen pantolon modelleri, birçok çeşit ve renk sayesinde kullanımında kolaylık sağlıyor. Klasik, resmi, sportif gibi farklı giyim tarzları ile her kesime hitap edebilen pantolonlar üst giyim parçaları ile çok şık bir şekilde kombin edilerek her ortamda sizlere yardımcı olabilmektedir.

 

Pantolonları mevsimlere göre çok güzel ayakkabı modelleri ile kombin ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kışın botlar, çizmeler ile kombin yapar iken yazın babetler, sandaletler ve spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Topuklu botlar veya topuklu diğer ayakkabılar ile İspanyol paça pantolonlar çok şık durmaktadır. Abiye modelli pantolonlar ile de çok şık topuklu ayakkabılar kullanabilirsiniz.

 

Pantolonlarınızı birçok aksesuar ile tamamlayabilirsiniz. Ancak şüphesiz en çok tercih edilen pantolon aksesuarı kemerdir. Deri veya kadife kemerler ile kombininizi daha şık bir havaya sokabilir oldukça estetik görünebilirsiniz. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara yanıt verecek özellikte üretilen kadın pantolon modelleri, günlük giyim ihtiyacınızı başarıyla karşılarken iş yerlerinde, özel toplantılarda, resmi davet ve etkinliklerde de son derece çarpıcı bir stil sergileyebilmenizi mümkün hâle getiriyor. Resmi yerlerde daha çok kumaş pantolonlar tercih ediliyor. Günlük hayat ise kot pantolonlar ile oldukça içli dışlı olarak karşımıza çıkıyor.

 

Pantolonlar paça tiplerine göre olduğu gibi bel boylarına göre de çeşitlilik kazanıyor. Eskiden daha çok düşük bel pantolonlar moda iken bu tarz pantolonların yerini artık yüksek belli pantolonlar aldı. Yüksek bel kumaş pantolon seçenekleri, karnınızda basınç oluşturmamaları ve belinize etkili bir şekilde oturmaları sayesinde gün içinde kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı oluyor.

 

En güzel, şık ve kaliteli pantolonları uygun fiyat seçenekleri ile 3 Kardeş’ te bulabilirsiniz. Sitemizden tüm pantolon modellerine bakabilir istediğiniz modeli bedeninize uygun bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

 

Pantolon Modelleri

 

Kumaş, deri, kot, yazlık ve keten gibi farklı kumaş tipleri ile üretilen pantolon modelleri sayesinde her ortamda uygun kombinler yapma şansını kolaylıkla elde edebileceksiniz. Spor pantolon kullanımından vazgeçemeyen herkes için kot modeller, dar, bol tasarımlı olarak üretilebiliyor. Kot kumaşından üretilen bol paça pantolon tipleri, size hem nostaljik hem de iddialı bir görünüm kazandırıyor. İspanyol paça pantolonlar, 60'lı ve 70'li yılların ruhunu yeniden canlandırmanıza ve modern tasarımları sayesinde her zaman dikkat çekmenizi sağlıyor.