Kategoriler
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Her dönemin trend ürünü olan kemer modelleri kombinlerinizin tamamlayıcılarından birisi oluyor. Her türlü kıyafetle kombin yapabilirsiniz. Etek, jean, kumaş pantolon, elbise gibi kıyafetlerin hepsiyle kemer kullanabilirsiniz. Süet, nubuk, deri gibi farklı farklı materyallerden oluşan kemer modelleri üretiliyor. Oversize gömleklerle, uzun kazaklarla çeşitli renklerde kemerler kullanabilirsiniz ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. İster sade kemerlerle kombin yapın ister desenli kemerlerle. Her türlü güzel kombinler yakalayabilirsiniz. Farklı renklerde, farklı desenlerde kemerler alarak dolabınıza koyarsanız değişik stiller yaratabilirsiniz. Ürün çeşitliliği her zaman farklı alternatifler sunar.

 

Kemerler vücudunuz için kurtarıcı bir ürün olabilir. Bel ölçünüzden memnun değilseniz kemerle belinizi olduğundan ince gösterebilirsiniz. Bunun için de iyi bir kemer seçimi yapmak önemli. Örneğin koyu renkler daha ince görünüme sahip olmanızı sağlar. Siyah, kahverengi, lacivert gibi renklerde kemerler seçerek ince görünümleri yakalayın. Daha salaş bir görüntü oluşturmak isterseniz üzerinizde daha rahat durabilecek kemerleri tercih edebilirsiniz. Kemerler bu işleviyle kombinlerinizin kurtarıcısı olabilir. Vücut ölçünüze uygun kemerleri seçmek için kemer bedenlerine bakmanız yeterli oluyor. Herkesin bedenine göre farklı ölçülerde kemerler üretiliyor. Kendi ölçünüze uygun kemerleri alıp kombinlemeye başlayın.

 

Kıyafetlerinize göre kemer seçimini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kemer modellerinin çeşitliliği oldukça fazla. Jean ve rahat elbiselerle daha geniş, sportif tokalara sahip kemerler kullanarak salaş bir görünüm kazanabilirsiniz. Günlük hayatta bu kombin oldukça şık duracaktır. Kumaş pantolonlara, kalem eteklerle koyu renk, klasik tokalara sahip kemerler oldukça uyumlu olacaktır. Bu kombinleri iş hayatında, akşam yemeklerinde sıkça kullanabilirsiniz. Tulum ve şortlarla son dönemin trendlerinden olan şeffaf kemerleri kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarında rahat aynı zamanda da özenli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yaz aylarında kullanabileceğiniz bir diğer kemer alternatifi de hasır detaylı kemerler. Hasır detaylı kemerleri oldukça fazla kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Hasır detaylı çanta ve ayakkabılarla beraber bütünleşmiş bir tarza sahip olabilirsiniz. Her kıyafetinizle her mevsimde kullanabileceğiniz kemerler 3 kardeş mağazasında mevcut.

 

Düz eteklerinize, pantolonlarınıza farklı detaylı kemerlerle hareket katabilirsiniz. Çiçek desenli, leopar desenli kemerler trend modeller arasında yer alıyor. Leopar kemer modelini sade elbisenizle kullanıp yaratıcı bir tarza bürünebilirsiniz. Çiçek desenli kemerlerle jean modellerinizi canlandırabilirsiniz. Dolabınızda hareketsiz duran bütün kıyafetleri farklı kemer modelleriyle anında hareketlendirebilirsiniz. Kısıtlı hazırlanma süresiniz olduğu zamanlarda hiç düşünmeden düz bir elbise giyin ve desenli bir kemer takın. Bu kombin sizi fazlasıyla şık gösterecektir.

 

Kemer Kullanımı

 

Kemerlerin estetik güzelliğinin yanında fayda sağlayan işlevi de bulunuyor. Giydiğimiz kıyafetlerin üzerimizde sabit kalmasını sağlıyor. Kemeri britlerin içinden geçirerek rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Britlerin içinden geçerek sabitliği sağlıyor. Britleri kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanmadan da dilediğiniz gibi kemer takabilirsiniz. Vücut ölçünüze göre kısa ya da uzun kemer tercih edebilirsiniz. Bu tercihler görünümü etkilediği için önem taşıyor. Vücut ölçünüze uygun kemer seçimi yaparsanız kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Streç, vücudu saran kemerlerle ince bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aldığınız kemerlerin ölçüleri büyük gelebilir ya da daha sıkı olmasını isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda kemerinize delikler açabilirsiniz. Bunun için üretilmiş kemer delme aparatları bulunuyor. Kemer delme aparatında dişli çark bulunuyor. Bu çarktan istediğiniz boyutta olanı seçip kullanabilirsiniz. Kemerinizin diğer deliklerine bakarak boyutunu seçebilirsiniz. Delmek istediğiniz kısmı çarkın üstüne getirerek delim işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

 

Elbiselerde Kemer Kullanımı

 

Elbise tarzınıza göre kemer seçimi yapabilirsiniz. Günlük kullandığınız sade elbiseleriniz için leopar, çiçek, geometrik desenli kemerleri tercih edebilisiniz. Ya da büyük tokalı kemerlerle iddialı bir görünüm yaratabilirsiniz. Günlük elbiselerinizle daha salaş bir görüntü için kemerli daha uzun tercih edebilirsiniz. Kullanım tarzını da bol yapabilirsiniz. Abiye elbiseler için inci detaylı, taşlı kemerler iddialı bir tarz yaratacaktır. Işıl ışıl görüntünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çanta ve ayakkabılar ile uyumlu gümüş ya da altın rengi işlemeli kemerler abiye elbiseler için çok uygun modeller.