Kategoriler
1
Günlük yaşamın en önemli parçaları arasında yer alan eşofman modelleri, kaliteli dokuları ve her tarza hitap eden seçenekleri sayesinde son derece geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Her yaş grubuna hitap eden eşofmanlar, evde, günlük hayatta, sporlarda veya piknik gibi rahat etmek istediğiniz aktivitelerde size eşlik ediyor. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilen eşofmanlar rahat olmaları dolayısıyla çok fazla tercih ediliyor. Dilerseniz uyku esnasında bile giyebileceğiniz eşofmanlar kumaşlarına göre mevsimlik olarak ayrılabiliyor. Gri, siyah, kırmızı, yeşil, pembe, lacivert, haki gibi çeşitli renkler ile kullanıcılara sunulan eşofman modeller birden fazla renkle de üretiliyor. Hem slim fit özellikte vücudunuzu yumuşak dokusuyla çepeçevre saracak şekilde hem de bol kesimli olarak üretiliyor.

 

Her mevsim kullanıma elverişli olan eşofmanlar, yazlık ve kışlık eşofman olarak ayrı ayrı tasarlanıyor. Kışlık eşofmanlar genelde polar kumaş ile üretilmeyi tercih ederken yazın daha ince kumaşlar ile üretiliyor. Kışın kalın ve içi polarlı olan modeller sayesinde soğuktan korunarak rüzgârın sizi üşütmesine engel olabilirsiniz. Kış ayları için tasarlanan modeller arasında, pamuklu kumaştan üretilen seçenekler de dikkat çekiyor. Kışın daha koyu renk modeller tercih edebilirsiniz. Yazın ise hem daha ince nefes alabilen hem de açık renkli modellere yönelebilirsiniz. Eşofman konforundan yaz aylarında da rahatlıkla yararlanabilmeniz amacıyla, çok sayıda yazlık model üretiliyor. Yaz ayları için tercih eden eşofman kumaşları arasında ise penye öne çıkıyor. Penyeler ile hem rahat edip hem de ferah hissedebilirsiniz.

 

Eşofmanlarınızın uzun ömürlü kullanımını isteyerek daha ekonomik olması için bazı hassas davranışlarda bulunmanız gerekebilir. Eşofmanların üretildikleri kumaşlara göre yıkanma sıcaklıkları vardır. Kumaşların tipine uygun olarak sıcaklık belirleyip o şekilde yıkamanız gerekmektedir. Eşofmanlarınızı ve diğer tüm kıyafetlerinizi mümkün olduğunca doğal temizlik ürünleri ile yıkayarak sağlığınızı tehlikeye atmaktan kaçınmalısınız. Kimyasal maddeleri yoğun şekilde içeren temizlik deterjanları ile kıyafetlerinize nüfuz eden zararlı maddeler vücudunuza da temas ederek alerjik reaksiyon, kaşıntı, kızarıklık yapabilir. Bu tarz cilt problemleri ile karşılaşmamak için deterjanlarınızı bilinçli bir şekilde seçmelisiniz.

 

3 Kardeş sizler için en yumuşak, kaliteli ürünleri sıraladı. Uygun fiyatlar ile bütçenizi de sarsmayacak şık eşofman modelleri için sitemizi mutlaka ziyaret edin.

 

Tarzınızı Ortaya Koyun

 

Eşofmanlar hem evde hem sporda hem de rahatına düşkün olan insanlar için sıklıkla tercih edilen alt giyim parçalarıdır. Birçok üst giyim ürünü ile birlikte kombinlenebilirler. Son zamanlarda daha sıra dışı modellerle de daha çok tercih edilen eşofman modelleri rahatlıkları ile bizleri tatmin etmeyi başarıyor. Kadife eşofman seçenekleri, parlak dokularıyla büyük beğeni kazanıyor. Daha sportif ve iddialı bir tarzı benimseyen kullanıcılar için ise zincirli modeller tasarlanıyor.