Kategoriler
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Gardırobunuzun hiç şüphesiz en temel parçalarından biri olan pantolonlar en trend renkler ile sitemizde yerini aldı. Skinny, mom, boyfriend, boot cut, flare ve pencil leg gibi birçok modelde pantolonlar ile her daim şık görünmek isteyen gençlere hitap ederken taytlar ve etekle iyi bir alternatif oluşturuyor. Farklı renk seçenekleriyle bayan eşofman modelleri, dileğinize göre sade veya çeşitli renklerde olabilmektedir. Alt giyim genel olarak pantolon, etek, şort, eşofman altı ve tayt olarak karşımıza çıkıyor. Giyilmek istenilen alana göre çeşitlenen alt giyim kıyafet parçaları en kaliteli kumaşları ile üretilerek sizlere sunuldu.

 

Moda insanların farklılıklar yaratarak yeni tarzlar ortaya koyma tutkusu olarak nitelendiriliyor. Giyim, insanların tarzları ve zevklerine göre şekilleniyor. Alt giyim parçaları olacak sayabileceğimiz ürünler genel olarak pantolon, etek, şort, tayt olabilir. Etek alternatifleri, her tarza ve her ihtiyaca uygun boyutlarıyla da kullanıcılardan beğeni almaya devam ediyor. Pantolonlar her zaman kullanılabilir olmaları ile asla vazgeçilmez olan ürünler arasında bir numarayı asla kaptırmıyor. Yaz aylarında hem ferahlık hem rahatlık isteyenler için ise şortlar ideal oluyor. Taytlar ise rahatına düşkün olanlar için dolaplarda yerlerini alıyor. Çeşitli üst giyim parçaları ve ayakkabı modelleri ile tamamlanan alt giyim ürünlerine daha da şık bir hava katmak için uygun aksesuarlar kullanmalısınız. Saatler, fularlar, bileklikler en güzel kıyafet tamamlayıcı aksesuarlar olarak karşımıza çıkar.

 

Alt giyim ürünleri mevsimlere göre kalınlık incelik anlamında kumaşlarında değişiklik gösterebilir. Renkler de mevsimlere göre sınıflara ayırılabilir. Kış mevsimlerinde daha koyu renkler tercih eder iken yaz aylarında açık renkleri tercih edebilirsiniz. Sonbahar ilkbahar gibi mevsim geçişlerinde ise geçiş renkleri olan renkleri tercih edebilirsiniz. Kahverengi, siyah, lacivert, gri, bordo gibi renkleri kış aylarında tercih edebilirsiniz. Bej, beyaz, krem rengi, pembe gibi açık renkleri ise yaz aylarında kullanabilirsiniz. Sonbahar ise tam olarak camel, turuncu renklerin hâkim olduğu aylardır. İlkbaharda ise daha soft renkler olan açık mavi, tozpembe ile sarı, yeşil, mor gibi canlı ve sıcak renkleri de kombin yaparken tercih edebilirsiniz.